Tüm Haşere İlaçlarında 1500.₺ Üzerine Ücretsiz Kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun!..

ÜRÜN FİLTRELE
453 Ürün Bulundu
Uzman Tavsiyesi Haşere İlaçları

Haşere İlaçları

112,50 TL

697,50 TL

1.700,00 TL

- +

2.100,00 TL

- +

1.700,00 TL

- +

1.750,00 TL

- +

4.980,00 TL

- +

3.990,00 TL

3.132,06 TL

- +

45,00 TL

2.250,00 TL

- +

1.600,00 TL

- +

3.300,00 TL

630,00 TL

63,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

82,50 TL

- +

Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı!..

 

Doğru Haşere İlacını Seçmek

Haşere İlacını Doğru Uygulamak

 

Haşere Mücadelesi ve İlaçlama

Doğru adrestesiniz. Haşere Market, 17 yıllık saha tecrübesiyle, Profesyonel İlaçlama firmaları başta olmak üzere bir çok kuruma haşere mücadele ürün ve hizmet desteği sunmakta olan nitelikli ve dinamik alt yapısıyla sorun çözmeye odaklı bir oluşumdur. 

Haşere Market, Uzman Ziraat Mühendisleri kontrolünde Sağlık Bakanlığı Yetki ve Ruhsatlı Haşere Kontrol, Haşere İlaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti  vermektedir. Bu alanda edindiği malzeme bilgisi, saha tecrübesi, uygulama metodlarında yetkinliği ile haşere ilaçlamada kesin sonuç elde etmeye dair tüm birikimi ile yanınızdadır.

Evinizde, işyerinizde vb tüm yaşam alanlarınızda haşere sorununuz var ise, çözüm için gerekli tüm ürün ve bilgileri haseremarket.com sitemizde bulabilirsiniz.

Ancak daha zorlu ve size ve mekanınıza özel spesifik zorluklarda söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda telefon, whatsapp veya mail yoluyla bize ulaşarak kişiselleştirilmiş çözüm önerileri alabilir ve haşerelerden kurtulabilirsiniz. 

Aslında her ürün ve alışverişte geçerli olan kural olmalıdır ki, bir ürüne para vermek sorununuzu çözmez, doğru ürünü doğru kullanmak sorununuzu çözer. Mesela kokusuz ve lekesiz bir jel ilaç hamamböceği, kaloriferböceği veya karınca mücadelesinde ne kadar güzel düşünülmüş ve üretilmiş başarısı çok yüksek bir üründür. Ancak çok defa jel ürünler bir 'iç mekan' ürünüdürler. Tozsuz yüzeylerde sağlıklı çalışırlar. Bu ürünü, aşırı tozlu alanlarda, bahçede ve dış mekanlarda kullanırsanız son derece düşük bir profille çalışacaklardır. Ya da aynı ürünü iç mekanda 'silikon çeker gibi' böceği gördüğünüz her hangi bir bölgeye hat halinde sürer ve tüm mekanda netice vermesini beklerseniz, bu doğru ürünü yanlış uygulamadır. Netice vermeyecektir.

İşte tüm bu ve benzeri kalite unsurları için Haşere Market sizlerle ve sizler tarafından tercih edilen olmaya devam etmektedir.

 

Tüm haşere kontrol ilaçları sıvı, toz, jel vb hangi formda olursa olsun temelde 'böcek ilacı' olarak anılmaktadır. Teknik isimlendirmeler, 'insecticide' (böcek ilacı) 'rodenticide' (fare zehiri' vb adlandırmalar olsa da bu terimleştirmeler evinde iş yerinde basit bir 'fare veya böcek sorunu' olan bizler için bir fayda sağlamayacaktır. 

Temel olarak bilmemiz gereken ilk husus, etken maddeleri itibarıyla üretilen haşere ilaçlarının çoğunun 'genel amaçlı haşere ilaçları' olduklarıdır. Ancak, bazı durumlarda bazı ürünler gerek formu gerekse çekici ajanlar vb yapıları itibarıyla belli bir haşere türünü ( karasinek, hamamböceği vb) hedef alan spesifik yapıda olabilmektedir. 

haseremarket.com sitemizde, fare ve haşere mücadelesiyle ilgili tüm ürünler, teknik terimlerden arındırılmış bir biçimde izahlı olarak sizlere sunulmaktadır. Ürünler sitemizde etkili olduğu haşere tür etiket bilgileri ve/veya saha ilaçlama hizmetlerimizden edindiğimiz kullanım tecrübelerimize bağlı olarak tavsiye ettiğimiz biçimde kategorilere ayrılmış olarak sizlere sunulmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, genel amaçlı bir haşere ilacı, hamamböceği, karınca, akrep, tahtakurusu, gümüşcün böceği, karasinek vb tüm haşereler için etkili ve kullanılabilir olabilmektedir. Bu durumu konusu pest kontrol olmayan birinin doğrudan bilmesi mümkün olmayabilir. Bu sebeple biz sitemizde bu ürünü, haşere ilaçları > hamamböceği ilaçları > kokusuz hamamböceği ilaçları kategorilerinde sunarken, aynı zamanda haşere ilaçları > karınca ilaçları > kokusuz karınca ilaçları kategorisine de ekleyerek sizlerin ev veya işyerinizde sorun olan haşere türüne göre doğru ilaca sağlıklı bir biçimde ulaşmanızın yolunu kolaylaştırmak istedik.

Sitemizdeki kategorileri takip ederek 'hangi haşereye hangi ilacı kullanmalıyım?.' sorusunun cevabını bulabilirsiniz. 

 

Her konudaki alışverişimizde olduğu gibi, belki haşere mücadele ürünleri konusunda biraz daha fazla önemli olan husus, bir ürünü ucuz-pahalı değerlemesi yapmadan önce bizim iş ve ihtiyacımıza uygun olup olmadığını belirlemektir. Sonrasında ise, bilmeliyiz ki, sorunumuzu çözecek ve bizi 'kesin sonuca' ulaştıracak olan şey, ürünü doğru kullanmak, haşere ilacını doğru uygulamak olacaktır. 

Bu konuda bilinmesi gereken ilk şeylerin başında, haşere ilaçlama uygulamalarının, çok defa kullanılan böcek ilacı aynı olsa da, haşere türlerine göre farklılık göstermesidir. Mesela genel amaçlı bir haşere ilacımız olsun. Bu ürün hem karınca ve hem de karasineğe etkili olsun. Şimdi bizim sorunumuz evimizde karınca problemi ise, iç mekanda bariyer ilaçlama dediğimiz bir tür süpürgelik kenar köşe uygulaması sorunu çözmek için yeterli iken, çöp konteyneri ve civarında karasinek ilaçlaması için konteyner ve yakın çevrel alanında pulverizasyon yapmamız gerekecektir. Aynı haşere ilacı olmasına rağmen, haşere türü, mekan vb faktörler ilaçlamanın biçimini değiştirebilmektedir.

Diğer bir husus ise, mümkün olan en az risk ve sıkıntı ile sorunu çözmek yolunu bilmektir. mesela iç mekanda basit bir karınca sorunu için 'kokulu haşere ilacı' tabir edilen formüllerden biri ile gereksiz bir koku, temizlik vb sıkıntılar üretmek yerine, jel karınca ilaçlarından veya kokusuz karınca ilaçlarından biriyle pek ala işimizi görebiliriz. Hatta, aynı yerde aynı sorun için, mekanda yaşayan küçük bir bebek veya astım benzeri bir sağlık problemi olan kişi var ise, tavsiyemiz odur ki, kokusuz karınca ilaçları seçeneğini de dışarda bırakıp, işimizi jel karınca ilaçlarından biri ile çözme yoluna gitmek en doğrusu olacaktır. Bu konuda kısa ve öz tavsiyemiz daima 'pire için yorgan yakmamak'tır.

Haşere İlaçlamasında dikkat edeceğimiz iki husus, mekan şartları ve haşere türünün yaşam stilidir.

 

 

 

Haşereler söz konusu olduğunda ilk bilmemiz gereken husus, haşere mücadelesinin bir 'böcek öldürme işi' olmadığını bilmektir. Evinizde gördüğünüz bir böceği üzerine bir terlikle vurarak öldürebilirsiniz. Ancak bu bir haşere mücadelesi değildir. Haşere kontrol ve haşere mücadelesi, mekandaki haşere popülasyonunu ortadan kaldırmak veya kronik bir haşere sorunu var ise, popülasyonu asgaride tutmak için yapılan ilaçlama, sanitasyon vb tedbirlerin bütününü ihtiva etmektedir. 

Bu sebeple doğru haşere ilacını doğru uygulamak yanında hedefimizin ne olduğunu da bilmekte fayda vardır. Bu hedeflere yönelik olarak farklı niteliklerde farklı haşere llaçları üretilmektedir. Mesela sc formül kokusuz tabir edeceğimiz sınıfta bir haşere ilacı, ec formül kokulu tabir edilen haşere ilacına nisbetle daha yavaş çalışmakta ise de, daha uzun etki süresine sahip, kalıcı ve koruyucu ve ortamdaki haşere popülasyonunu geleceğe sari biçimde tüketici olabilmektedir. 

Biz ilaçlama yoluyla mekandaki tüm haşerelere bizzat ulaşamayabiliriz. Bir odayı tümüyle ve layıkıyla ilaçlamış olsak bile, duvar içlerinde, parke döşeme altlarında vb bölgelerde kalan haşerelere ulaşamamış olabiliriz. Bu durumda kokulu bir ilaçlama yapmış ve aşırı kokudan dolayı oldukça kuvvetli bir ilaçlama yapmış olduğumuzu düşünmemize rağmen, bir müddet sonra haşere sorunumuzun geri döndüğüne şahit olabiliriz. Bu durumun sebebi, ilacın etkisi geçtikten sonra, bahsi geçen alanlardaki haşerelerin tekrar ortaya çıkması ve üremeye devam etmesidir. Oysa aynı alanda, uygulama disiplinine de dikkat ederek yapacağımız bir sc formül ve/veya ilave jel formül bir uygulama neticesinde, hem ortamdaki haşereler tüketilebilir ve hem de gelecekte ilaçtan kaçıp saklanan haşereler ortaya çıktıklarında kalıcı (rezidüel) etkili ilacımızla karşılaşıp tükenmeye devam edecektir.

 

 

 

Yüzlerce Haşere İlacı, Yüzlerce marka, tüm haşereler için doğru ürünler haseremarket.com'da. Tıklayın sipariş verin adresinize gelsin. Dilerseniz Bahçeşehir Mağazamıza gelin size ve sorununuza özel çözümler üretelim.

İstanbul içinde profesyonel İlaçlama Hizmeti almak içinde bize ulaşabilirsiniz. 


6.RESİM
5.RESİM
4.RESİM
3.RESİM
2.RESİM
1.RESİM
 
 
 
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et