Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

ÜRÜN FİLTRELE
125 Ürün Bulundu
Pireler İçin Kesin Çözüm
Ev İşyeri Hayvan Besihaneleri Benzeri Tüm Açık Ve Kapalı Yaşam Alanlarımızda Pireler İçin Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri
Pire ilaçları nelerdir? Pire ilacı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Sitemizde Pire İlaçları Kategorisinde pire ilaçlaması için kullanılabilecek ürünleri tasnif ettik. Bunu yaparken teknik tasnif ve ayrımlar yerine uygulayıcının mekanın ve benzeri şartların gerektirdiği biçimde bir yol izlemeyi tercih ettik. Tavsiye niteliğinde pire ilaçlarını Kokusuz Pire İlaçları | Kokulu Pire İlaçları | Toz Ve Larvasit Pire İlaçları | başlıkları altında topladık.

Kokusuz Pire İlaçları | Kokusuz sıvı konsantre pire ilaçları sağlık ve güvenlik açısından diğerlerine nisbetle özellikle iç mekanlarda ilk tercih edilebilecek ürünlerdir. Genellikle kosantre formda ve su ile çoğaltılarak kullanılan ürünlerdir. Sıkıldıkları bölgelerde silinmedikleri sürece kalıcı koruyucu olarak çalışmaya devam etmeleri kokulu pire ilaçlarına göre diğer bir ayırıcı özellikleridir. Kokusuz olarak tasnif ettiğimiz ürünler su bazlı olmaları sebebiyle ortamda haşere ilacı kokusu bulunmaz. Ancak türlü hassasiyetteki bünyeler açısından tamamen kokusuzdur anlamı çıkarmamalıyız. Genellikle ve bir çok kişi açısından kokusuz olarak nitelenebilecek bu ürünler bir kısım bünyeler tarafından hafif bir koku ile tanımlanabilir.

Kokulu Pire İlaçları | Bu tip ürünler solventlerine bağlı olarak muhtelif biçimde buharlaşan ve ortamda koku yapan ürünlerdir. Bu ürünlerin kokusuz ilaçlar gibi kalıcılık ve koruyuculukları pek yoktur. Ancak çalışma biçimleri itibarıyla pireler için ani etkilidirler. Kokusuz İlaçlar ise daha yavaş çalışmaktadırlar. Sağlık ve benzeri riski olan kişilerce özellikle kapalı iç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmez.

Kokulu veya kokusuz sınıfta olsun pire ilaçlarında 3 veya 2 aktifli kendinden karışım ilaçları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Toz Ve Larvasit Pire İlaçları | Toz Pire İlaçları ya doğrudan toz halinde uygulanabilen veya su ile eritilerek pompa ile püskürtülerek uygulanabilen biçimdedirler. Silinmedikleri sürece kalıcılık koruyuculukları en yüksek ürünlerdir.

Larvasit İlaçlar ise.. Pireler tıpkı karasinek ve sivrisinekler gibi larva yoluyla ürerler. Dolayısıyla özellikle hayvan barınakları, besihaneler vb pire sorununun kronik ve sürekli olabileceği alanlarda pire ilaçlamasında larvasit ürünlerinde pire ilacı ile beraber kullanılması pire mücadelesinde oldukça avantaj sağlamaktadır.

Son olarak bilinmesi gereken husus ise, Jel Haşere İlaçları hariç kokulu, kokusuz veya toz formu ilaçlar genellikle tüm haşereler için etkili genel amaçlı haşere ilaçlarıdır. Etken madde itibarıyla çok defa bir ürün tüm haşere türleri için çalışmaktadır. Ancak üretici firmalar etiketlerinde ürünle hedefledikleri haşereleri ve piyasa taleplerini dikkate alarak belli başlı haşereler için haşere resimlerini ve kullanım dozajlama bilgilerini vermekle yetinmektedirler. Tabi bazı ürünlerin sadece hedef haşereye yönelik olduğu ürünlerde vardır. Bu hususları dikkate alarak Haşeremarket olarak ürünlerin açıklamalarına tarafımızdan hangi haşereler için tavsiye edildiğine dair 'şu haşereler için tavsiye edilir.' başlığı ekledik. Dilerseniz tavsiyelerimiz doğrultusunda ilgili ürünü sipariş verip kullanabilirsiniz. Veya ürün resminden etiketine bakarak sizin bilginize göre bir ürün seçebilirsiniz.

Pire ilaçlarını kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Haşere Market Olarak sitemizde 'tarım ilaçları' satılmamaktadır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı 'halk sağlığı' sınıfı ilaçlardan oluşmaktadır. Ev, İşyeri vb insan yaşam alanlarında tarım ilaçlarının kullanılması yönetmelikçe yasaklanmıştır.

Not: Sitemizde satılan Pire İlaçları doğrudan mekan ve alan ilaçlarıdır. Hayvan sağlığı ilacı değildir. Hayvanların üzerine doğrudan uygulanan pire ve parazit ilaçlarını veteriner hekimlik ürünleri satan mağazalardan temin edebilirsiniz.

Haşere İlaçlarını kullanırken İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. İlaçların ve ilaçlama yaptığınız bölgelerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, pire ilaçlarına mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz.

Tüm ilaçlar için ürün üzerinde kullanım ve dozajlama ibareleri verilmiştir. Bunları okuyunuz ve bu ibarelere uyunuz. Haşere Market olarak bizim profesyonel uygulayıcı tavsiyemiz tüm pire ilaçlarını uyguladıktan sonra mekanı en az 2 saat kapalı tutup ardından açıp havalandırıp temizlik yaparak girmenizdir.

Toz ilaçlar eğer doğrudan toz halinde kullanılacaksa ürün doğrudan temas etmeyeceğiniz ve tozuşma ihtimali olmayacak yerlere uygulamanız doğru olacaktır. Toz pire ilaçları çok ince (pudra gibi) yapıda oldukları için tozuşarak havaya karışabilir ve soluyabilirsiniz. Buna dikkat ediniz. Aslında toz ilaçlar ev benzeri yerlerde basit pire sorunlarında kullanılmasına gerek olmayan ürünlerdir. Toz pire ilaçları toz halinde çok defa sıvı ilaç sıkılamayan elektrik aksam bölgelerinde, rogar ve kanallarda, bahçe, depo, sığınak, açık alanlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Böylesi ve benzeri özel durumların olmadığı yerlerde toz pire ilacı yerine diğer ürünlerden birini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Son bir husus olarak, Pire Mücadelesinde doğru ürünü doğru ve yeterli miktarda doğru bölgelere uyguladığınızdan emin olunuz. Haşere mücadelesinde en önemli husus ne kadar pahalı veya ucuz olduğuna bakmadan bir ürünü satın almak değil, onu doğru kullanmaktır.

İstanbul ve ilçelerinde uzman ziraat mühendisleri kontrolünde profesyonel pire ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşın.

Pire Bit İlaçları

3.990,00 TL

202,50 TL

937,50 TL

3.150,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

382,50 TL

4.447,50 TL

547,50 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et