Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

ÜRÜN FİLTRELE
139 Ürün Bulundu
Akreplere Kesin Çözüm İçin Tüm Akrep İlacı Çeşitleri & Fiyatları Haşere Market'te.

Akrep İlaci Fiyatları ve Çeşitleri | Evde Akrep nasıl yok edilir? | Akrep İçin kesin çözüm nedir? |   Akrep İlacı Nasıl Kullanılmalıdır? | Akrep İlacının Farkı Nedir? |

Ev İşyeri, Bahçe Benzeri Tüm Açık Ve Kapalı Yaşam Alanlarımızda Akrepler İçin Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri
Akrep ilaçları nelerdir? Akrep ilacı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Akrep hangi ilaç iyi gelir? | Akrep gelmemesi için ne yapmak lazım? | akrep ilacı Fiyatları ve çeşitleri nelerdir? | Akrep öldüren ilaç var mı? | Evdeki akrebi ne öldürür?Akrepler 'Akar Grubu' haşerelerdir. Bu durumun bizim açımızdan yaratacağı fark genel amaçlı haşere ilaçlarının aslen tüm haşereler için üretilmiş olmasına rağmen, Haşere Market olarak saha tecrübemizle oluşmuş bir Akrep İlaçları Kataloğu içine bir kısım Genel amaçlı haşere ilacının dahil olmamasıdır. Zira akar grubu canlılar insektlere nisbetle haşere ilaçlarına daha dirençli olabilmektedirler. Hal böyle olunca genel amaçlı bir insektisit-böcek ilacı 'yoklukta işimizi görebilecek' olarak düşünülebilse de, Biz 'Haşere Mücadele Uzmanı; Haşere Market' kimliğimizle, sahada ilaçlamadan edindiğimiz tecrübelerimizi de işimize ve buraya aktarmak durumundayız. Bu sebeple Akrep için bir kısım genel amaçlı haşere ilacını Akrep ilaçları kategorisinde görebilirken, bir kısmını bulamıyorsanız bu, Haşere Market Saha Testlerinden beklenen kriterleri karşılamamış olmasıyla alakalı olabilir.

Tabi son seçim hakkı daima siz ziyaretçilerimizindir. Haşere Market'te bulunan 100'lerce haşere ilacından dilediğinizi satın alıp kullanabilirsiniz. Ancak takdir edersiniz ki, Haşere Market basit bir internet satıcısı değildir!.. Bizim tek ve gerçek işimiz Haşere Mücadelesidir. Hangi ürünü satın alırsanız alın, bir biçimde ve belli bir oranda kar elde edeceği ortada olan -şu an ekranınızda baktığınız haseremarket.com gibi-  bir satış sitesinin, ne gibi bir umur ile yukarıdaki aydınlatıcı ve bilgilendirici cümleleri kurma ihtiyacı hissettiğine dair basit bir sağduyu dahi onun basit bir pazaryeri veya internet satıcısı olmadığını göstermekte değil midir?

Sitemizde Akrep İlaçları Kategorisinde Akrep ilaçlaması için kullanılabilecek ürünleri tasnif ettik. Bunu yaparken teknik tasnif ve ayrımlar yerine uygulayıcının mekanın ve benzeri şartların gerektirdiği biçimde bir yol izlemeyi tercih ettik. Tavsiye niteliğinde akrep ilaçlarını Kokusuz Akrep İlaçları | Kokulu Akrep İlaçları | Toz Akrep İlaçları | Akrep Mücadele Ürünleri | başlıkları altında topladık.

Kokusuz Akrep İlaçları | Kokusuz sıvı konsantre akrep ilaçları sağlık ve güvenlik açısından diğerlerine nisbetle özellikle iç mekanlarda ilk tercih edilebilecek ürünlerdir. Genellikle kosantre formda ve su ile çoğaltılarak kullanılan ürünlerdir. Sıkıldıkları bölgelerde silinmedikleri sürece kalıcı koruyucu olarak çalışmaya devam etmeleri kokulu akrep ilaçlarına göre diğer bir ayırıcı özellikleridir. Kokusuz olarak tasnif ettiğimiz ürünler su bazlı olmaları sebebiyle ortamda haşere ilacı kokusu bulunmaz. Ancak türlü hassasiyetteki bünyeler açısından tamamen kokusuzdur anlamı çıkarmamalıyız. Genellikle ve bir çok kişi açısından kokusuz olarak nitelenebilecek bu ürünler bir kısım bünyeler tarafından hafif bir koku ile tanımlanabilir.

Kokusuz sıvı ilaçlar Akrep İlaçlamasında Nasıl Kullanılır? Makalemizden daha fazla yardım alabilirsiniz.

Kokulu Akrep İlaçları | Bu tip ürünler solventlerine bağlı olarak muhtelif biçimde buharlaşan ve ortamda koku yapan ürünlerdir. Bu ürünlerin kokusuz ilaçlar gibi kalıcılık ve koruyuculukları pek yoktur. Ancak çalışma biçimleri itibarıyla Akrepler için ani etkilidirler. Kokusuz İlaçlar ise daha yavaş çalışmaktadırlar. Sağlık ve benzeri riski olan kişilerce özellikle kapalı iç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmez.

Akrep İlaçlamasında Kokulu İlaçlar Nasıl Kullanılmalıdır? yardım makalemizden destek alabilirsiniz.

Toz Akrep İlaçları | Bu ürünler ya doğrudan toz halinde uygulanabilen veya su ile eritilerek pompa ile püskürtülerek uygulanabilen biçimdedirler. Silinmedikleri sürece kalıcılık koruyuculukları en yüksek ürünlerdir.

Akrep mücadelesinde zehir kullanmadan uygulanabilecek diğer bir yöntem ise Karton Fare Böcek Yapışkanları'nın akrep olan bölgelere ve hareket güzergahlarına tuzak olarak konulması ve yapışkan ile yakalanmasıdır. Tabi ilaçlamaya nisbetle zayıf ve yavaş bir yöntem olsa da, zaruret hallerinde tercih edilebilir.

Son olarak bilinmesi gereken husus ise, Jel Haşere İlaçları hariç kokulu, kokusuz veya toz formu ilaçlar genellikle tüm haşereler için etkili genel amaçlı haşere ilaçlarıdır. Etken madde itibarıyla çok defa bir ürün tüm haşere türleri için çalışmaktadır. Ancak üretici firmalar etiketlerinde ürünle hedefledikleri haşereleri ve piyasa taleplerini dikkate alarak belli başlı haşereler için haşere resimlerini ve kullanım dozajlama bilgilerini vermekle yetinmektedirler. Tabi bazı ürünlerin sadece hedef haşereye yönelik olduğu ürünlerde vardır. Bu hususları dikkate alarak Haşeremarket olarak ürünlerin açıklamalarına tarafımızdan hangi haşereler için tavsiye edildiğine dair 'şu haşereler için tavsiye edilir.' başlığı ekledik. Dilerseniz tavsiyelerimiz doğrultusunda ilgili ürünü sipariş verip kullanabilirsiniz. Veya ürün resminden etiketine bakarak sizin bilginize göre bir ürün seçebilirsiniz.

Akrep ilaçlarını kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Evde akrep olmaması için ne yapmalı? | Akrep Ilacı Bayer | Bayer Ficam Fiyatları | Bayer Solfac WP 10 Akrep İlacı | Akrep öldüren ilaç var mı?Haşere Market Olarak sitemizde 'tarım ilaçları' satılmamaktadır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı 'halk sağlığı' sınıfı ilaçlardan oluşmaktadır. Ev, İşyeri vb insan yaşam alanlarında tarım ilaçlarının kullanılması yönetmelikçe yasaklanmıştır.

Haşere İlaçlarını kullanırken İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. İlaçların ve ilaçlama yaptığınız bölgelerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, akrep ilaçlarına mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz.

Tüm ilaçlar için ürün üzerinde kullanım ve dozajlama ibareleri verilmiştir. Bunları okuyunuz ve bu ibarelere uyunuz. Haşere Market olarak bizim profesyonel uygulayıcı tavsiyemiz tüm akrep ilaçlarını uyguladıktan sonra mekanı en az 2 saat kapalı tutup ardından açıp havalandırıp temizlik yaparak girmenizdir.

Toz ilaçlar eğer doğrudan toz halinde kullanılacaksa ürün doğrudan temas etmeyeceğiniz ve tozuşma ihtimali olmayacak yerlere uygulamanız doğru olacaktır. Toz akrep ilaçları çok ince (pudra gibi) yapıda oldukları için tozuşarak havaya karışabilir ve soluyabilirsiniz. Buna dikkat ediniz. Aslında toz ilaçlar ev benzeri yerlerde basit akrep sorunlarında kullanılmasına gerek olmayan ürünlerdir. Toz akrep ilaçları toz halinde çok defa sıvı ilaç sıkılamayan elektrik aksam bölgelerinde, rogar ve kanallarda, bahçe, depo, sığınak, açık alanlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Böylesi ve benzeri özel durumların olmadığı yerlerde toz akrep ilacı yerine diğer ürünlerden birini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Son bir husus olarak, Akrep Mücadelesinde doğru ürünü doğru ve yeterli miktarda doğru bölgelere uyguladığınızdan emin olunuz. Haşere mücadelesinde en önemli husus ne kadar pahalı veya ucuz olduğuna bakmadan bir ürünü satın almak değil, onu doğru kullanmaktır.

İstanbul ve ilçelerinde uzman ziraat mühendisleri kontrolünde profesyonel akrep ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşın.

Akrep İlaçları

202,50 TL

937,50 TL

3.150,00 TL

63,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

1.087,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

240,00 TL

382,50 TL

97,50 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et