Tüm Haşere İlaçlarında 1500.₺ Üzerine Ücretsiz Kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun!..

ÜRÜN FİLTRELE
213 Ürün Bulundu

Hamam Böcekleri İçin Kesin Çözüm

Ev İşyeri Gıda İmalathaneleri Benzeri Tüm Yaşam Alanlarımızda Hamamböcekleri İçin Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri

hamamböceği ilaçları roach control haşere marketSitemizde Hamamböceği İlaçları Kategorisinde hamamböceği ilaçlaması için kullanılabilecek ürünleri tasnif ettik. Bunu yaparken teknik tasnif ve ayrımlar yerine uygulayıcının mekanın ve benzeri şartların gerektirdiği biçimde bir yol izlemeyi tercih ettik. Tavsiye niteliğinde hamamböceği ilaçlarını Kokusuz Hamamböceği İlaçları | Kokulu Hamamböceği İlaçları | Toz Hamamböceği İlaçları | Jel Hamamböceği İlaçları | Hamamböceği Mücadele Ürünleri | başlıkları altında topladık.

Jel Hamamböceği İlaçları | Bu ürünler bir şırınga içinde ve kullanıma hazır formdadır. Ev, Gıda işletmesi Ofis benzeri tüm yaşam alanlarında kullanılabilecek zehirle temas veya zehirlenme riski en düşük ürünlerdir. Özellikle küçük çocuklu evlerde, astım ve kronik akciğer, deri vb alerjik bünyeli insanların yaşam alanlarında, evcil hayvanların bulunduğu bölgelerde ilk tercih edilmesi gereken ürünler Jel Hamamböceği İlaçlarıdır.

Kokusuz Hamamböceği İlaçları | Kokusuz sıvı konsantre hamamböceği ilaçları sağlık ve güvenlik açısından ikinci ürünlerdir. Genellikle kosantre formda ve su ile çoğaltılarak kullanılan ürünlerdir. Sıkıldıkları bölgelerde silinmedikleri sürece kalıcı koruyucu olarak çalışmaya devam etmeleri kokulu hamamböceği ilaçlarına göre diğer bir ayırıcı özellikleridir. Kokusuz olarak tasnif ettiğimiz ürünler su bazlı olmaları sebebiyle ortamda haşere ilacı kokusu bulunmaz. Ancak türlü hassasiyetteki bünyeler açısından tamamen kokusuzdur anlamı çıkarmamalıyız. Genellikle ve bir çok kişi açısından kokusuz olarak nitelenebilecek bu ürünler bir kısım bünyeler tarafından hafif bir koku ile tanımlanabilir.

Kokulu Hamamböceği İlaçları | Bu tip ürünler solventlerine bağlı olarak muhtelif biçimde buharlaşan ve ortamda koku yapan ürünlerdir. Bu ürünlerin kokusuz ilaçlar gibi kalıcılık ve koruyuculukları pek yoktur. Ancak çalışma biçimleri itibarıyla hamamböcekleri için ani etkilidirler. Kokusuz İlaçlar ise daha yavaş çalışmaktadırlar. Sağlık ve benzeri riski olan kişilerce kullanılması tavsiye edilmez. 

Toz Hamamböceği İlaçları | Bu ürünler ya doğrudan toz halinde uygulanabilen veya su ile eritilerek pompa ile püskürtülerek uygulanabilen biçimdedirler. Silinmedikleri sürece kalıcılık koruyuculukları en yüksek ürünlerdir. 

Son olarak bilinmesi gereken husus ise, Jel Haşere İlaçları hariç kokulu, kokusuz veya toz formu ilaçlar genellikle tüm haşereler için etkili genel amaçlı haşere ilaçlarıdır. Etken madde itibarıyla çok defa bir ürün tüm haşere türleri için çalışmaktadır. Ancak üretici firmalar etiketlerinde ürünle hedefledikleri haşereleri ve piyasa taleplerini dikkate alarak belli başlı haşereler için haşere resimlerini ve kullanım dozajlama bilgilerini vermekle yetinmektedirler. Tabi bazı ürünlerin sadece hedef haşereye yönelik olduğu ürünlerde vardır. Bu hususları dikkate alarak Haşeremarket olarak ürünlerin açıklamalarına tarafımızdan hangi haşereler için tavsiye edildiğine dair 'şu haşereler için tavsiye edilir.' başlığı ekledik. Dilerseniz tavsiyelerimiz doğrultusunda ilgili ürünü sipariş verip kullanabilirsiniz. Veya ürün resminden etiketine bakarak sizin bilginize göre bir ürün seçebilirsiniz.

hamamböceği ilaçları roach gel control haşere marketİlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. İlaçların ve ilaçlama yaptığınız bölgelerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, hamamböceği ilaçlarına mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz. 

Jel Hamamböceği İlaçları sağlık ve zehirlenme riski açısından diğerlerine göre neredeyse yok denecek kadar az risklidir. Sıvı ilaçlarla doğrudan temastan kaçınınız. Yüz veya el gibi vücut bölgelerinize temas sözkonusuysa bol sabunlu suyla yıkayınız. Hassas ciltlerde özellikle yüze temasta hafif yanma ve kaşıntı yapabilmektedir. Bu durum yıkanmasına rağmen hemen geçmemekle beraber bir müddet sonra geçmektedir. 

Tüm ilaçlar için ürün üzerinde kullanım ve dozajlama ibareleri verilmiştir. Bunları okuyunuz ve bu ibarelere uyunuz. Haşere Market olarak bizim profesyonel uygulayıcı tavsiyemiz jel ilaçlar hariç tüm hamamböceği ilaçlarını uyguladıktan sonra mekanı en az 2 saat kapalı tutup ardından açıp havalandırıp temizlik yaparak girmenizdir. Jel Hamamböceği İlaçları için bu gibi tedbirlere gerek yoktur. Evde ve günün herhangi bir saatinde jel ilaçlama yapabilirsiniz.

Toz ilaçlar eğer doğrudan toz halinde kullanılacaksa ürün doğrudan temas etmeyeceğiniz ve tozuşma ihtimali olmayacak yerlere uygulamanız doğru olacaktır. Toz hamamböceği ilaçları çok ince (pudra gibi) yapıda oldukları için tozuşarak havaya karışabilir ve soluyabilirsiniz. Buna dikkat ediniz. Aslında toz ilaçlar ev benzeri yerlerde basit hamamböceği sorunlarında kullanılmasına gerek olmayan ürünlerdir. Toz hamamböceği ilaçları toz halinde çok defa, yağlı gıda imal edilen alanlarda, buharlaşan yağın kaplayarak tabaka oluşturduğu buzdolabı ve makine motor aksamlarında, sıvı ilaç sıkılamayan elektrik aksam bölgelerinde, rogar ve kanallarda kullanılabilecek ürünlerdir. Böylesi ve benzeri özel durumların olmadığı yerlerde toz hamamböceği ilacı yerine diğer ürünlerden birini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Son bir husus olarak, Hamamböceği Mücadelesinde doğru ürünü doğru ve yeterli miktarda doğru bölgelere uyguladığınızdan emin olunuz. Haşere mücadelesinde en önemli husus ne kadar pahalı veya ucuz olduğuna bakmadan bir ürünü satın almak değil, onu doğru kullanmaktır.

 

İstanbul ve İlçelerinde Uzman Ziraat Mühendisleri Kontrolünde Profesyonel Hamamböceği İlaçlama Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın

Haşere Market İstanbul İlaçlama ServisiHaşere Market İlaçlama Servisi TelefonHaşere Market İlaçlama Servisi Whatsapp

Hamamböceği İlaçları

112,50 TL

697,50 TL

45,00 TL

3.300,00 TL

630,00 TL

63,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

63,00 TL

120,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

435,00 TL

1.087,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et