Tüm Haşere İlaçlarında 1500.₺ Üzerine Ücretsiz Kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun!..

ÜRÜN FİLTRELE
20 Ürün Bulundu

Fare Mücadelesinde Kullanabileceğimiz Ekipmanlar

Farelerle Zehir Kullanmadan Mücadele Edebilmek İçin Yardımcı Ürünler | Fare İlaçlama Aletleri | Fare Yapışkan Tuzakları | Fare Kapanları | Fare Canlı Yakalama Tuzakları | Fare Zehir-Yem İstasyonları |

fare mücadele ürünleri, rat control equipment haşere marketEv veya işyerlerimizde fare mücadelesinde sadece zehirli yemler kullanılmamaktadır. Doğrudan gıda teması olan alanlarda, fare zehirlerinin risk oluşturacağı bölgelerde fare mücadelesinde muhtelif ürünler kullanmak gerekebilmektedir. Buna bağlı Olarak Haşere Market sitemizde Fare Mücadele Ürünleri Kategorisinde bu tür alanlar için kullanabileceğiniz zehirsiz fare mücadele ürünlerini ve markaları sınıflandırmaya çalıştık. Bu tasnif, sahada ilaçlama tecrübemizle oluşmuştur ve tavsiye niteliğindedir. Ayrıca ürün açıklamalarında da diğer bazı ipuçlarını bulabilirsiniz.

Fare Mücadele Ürünleri Kategorimizde, Tüp Fare Yapışkanları, Kullanıma hazır karton ve plastik fare yapışkanları, fare kapanları, fare canlı yakalama istasyonları, büyük fare ve sıçanlar için canlı yakalama tuzakları, fare zehirlerinin içine takıldığı fare yem istasyonları gibi bir çok ürünü bir arada bulabilirsiniz.

Bu ürünlerden bir kısmı ev veya işyerimizde basit fare sorunları için kullanılabilecek pratik ürünlerdir. Diğer bazıları ise, profesyonel fare mücadelesinde ilaçlama ve pest kontrol firmalarının da kullandıkları yardımcı ekipmanlardır.

Bazı fare mücadele ürünleri fare zehirleri ile beraber kullanılır. Fare yem istasyonları bu tip ürünlerdendir. İçlerine Fare Zehirleri Takılmak suretiyle kullanılmaktadırlar. Diğer bazı ürünler ise doğrudan kullanım için üretilmiştir.

Fare sorununuzun niteliği ve mekan şartlarınıza göre dilediğiniz ve uygun olan fare mücadele ürününü sitemizden sipariş verebilirsiniz.

fare mücadele ürünleri, rat control equipment haşere marketFare Mücadele Ürünleri reyonumuzdaki ürünlerin nasıl kullanılması gerektiğine dair detaylı bilgileri her ürünün kendi açıklamalarında bulabilirsiniz. Ancak burada fare mücadele ürünlerinin kullanımına dair genel bazı ipuçlarını da vermek istedik.

Tüp Fare Yapışkanlarını bir karton veya plastik levha üzerine sıkarak tuzak hazırlayınız. Üzerine fareler için çekici bir gıda (fındık, fıstık, şeker vb) koyunuz. Hazırlanan tuzağı fare hareket güzergahlarında gizli yerlere yerleştiriniz. Açığa koymanız farenin yakalanmasını zorlaştıracaktır. Hazır karton fare yapışkanları tüp yapışkanlardaki eczanın karton levha üzerine kendinden sürülmüş ve kullanıma hazır halidir. Yine çekici gıdalar vasıtasıyla kullanabilirsiniz.

Fare Yem İstasyonları, fare zehirleri kategorisinde bulabileceğiniz profesyonel fare yemlerinin içine konulması için üretilmiş fare ilaçlama ekipmanlarındandır. Kullanılmasının bir çok avantajı vardır. En Başta Yönetmelik bunu talep etmektedir. Pratik faydaları ise, açık alanlarda fare zehirlerinin yağmur, su ve toz benzeri çevre şartlarından etkilenip ziyan olmasını engellemek, böylece zehirin fareye kalmasını sağlamak. Hedef dışı canlılar olarak adlandırılan kedi, köpek, kuş, tavuk vb canlılar ile çocukların yeme ulaşmasını engelleyen muhafazalar olması sebebiyle güvenlik sağlamak. Etrafa rastgele konulan yemlerin daha sonra fareler tarafından yenilip yenilmediğini kontrol etme imkanı sağlarken, eksilen yemlerin takviye edilerek fare mücadelesinin sürekliliğini sağlamak. Bu ve benzeri bir çok avantajı vardır. Bunlar ev gibi basit alanlardan ziyade, fabrika, gıda imalathaneleri, hayvan besihaneleri vb sürekli fare mücadelesi gerektiren alanlarda gerekli olacak hususlardır.

Fare ve Sıçan Canlı Yakalama kapan ve istasyonları, Özellikle gıda işletmelerinde yönetmelikçe talep edilmektedir. Ya doğrudan fare tuzağı olarak veya içine fare karton yapışkanları konularak kullanılmaktadırlar.

İstanbul ve İlçelerinde Uzman Ziraat Mühendisleri Kontrolünde Profesyonel Fare İlaçlama Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın

Haşere Market İstanbul İlaçlama ServisiHaşere Market İlaçlama Servisi TelefonHaşere Market İlaçlama Servisi Whatsapp

Fare Mücadele Ürünleri

51,00 TL

52,50 TL

57,15 TL

847,50 TL

48,75 TL

90,00 TL

- +

217,50 TL

24,00 TL

58,50 TL

51,00 TL

37,50 TL

39,00 TL

7,50 TL

1.800,00 TL

2.322,50 TL

66,00 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et