Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

69 Ürün Bulundu

Kokulu Hamamböceği İlaçları İle Kesin Çözüm Haşere Market'te!..

100'lerce Kokulu Hamamböceği İlacı | 100'lerce Kokulu Hamamböceği İlaç Markası | Haşere Market; Hamamböceği Mücadele Uzmanı!..

ev faresi, mouse, rat control haşere market

Kokulu Hamam böceği ilaçlarını genellikle dış alanlarda, depo benzeri alanlarda, kanal, kanalizasyon benzeri bölgelerde, zaruret ve güvenlik tedbirleri ve şartlarına uyulabiliyorsa belli iç mekanlarda kullanabiliriz.

Kokulu Hamam böceği ilaçları etken maddeleri değilde solventleri sebebiyle kokuludurlar. Kokusuz ilaçlar su bazlı ilaçlar olmaları sebebiyle ya kokusuz veya çok hafif koku söz konusu iken, kokulu ilaçlarda aktif maddeyi çözmek için kullanılan solventler (xylene vb.) sebebiyle buharlaşma ve koku miktarı yüksek ilaçlardır. Ancak ilk olarak bilinmesi gereken hamam böcekleri veya genel olarak haşereler bu solventten kaynaklanan kokudan dolayı ölmezler, haşereleri öldüren etken maddedir. Dolayısıyla kokulu ilaçlar kokusuz ilaçlara göre daha etkilidir şeklindeki genel kanı yanlıştır.

Teknik olarak 'kokulu ilaçlar' diye bir haşere ilacı sınıfı yoktur. Temelde solventleri ve buna bağlı formülasyonları sebebiyle Emülsiyon Konsantre (EC), Suda Yağ Emülsiyon (EW) ve benzeri formüller için, ayırtedici bir nitelik olarak kullanılan bir adlandırma biçimidir. Kullanıcı açısından formül vb teknik hususlardan ziyade önemli olan nitelik kokulu olup olmama olduğu için böyle bir isimlendirme pratik yönden kabul görmüştür.

Her ilaç formunun ve formülasyonunun kendine has avantaj ve dezavantajları vardır. Dolayısıyla kokulu ilaçlar kokusuzlardan daha iyi veya kötü, jel ilaçlar diğerlerinden daha iyi veya kötü haşere ilaçlarıdır, gibi bir yaklaşım yanlıştır. Konu daima, nerede kullanacağız, hangi haşere için kullanacağız, ortam ve çevre faktörlerine ve ilaçlamadan beklentimizin niteliği gibi faktörlere bağlı olarak uygun ilacı tespit edebilmek olmalıdır.

Kokulu ilaçlar ani etkilidirler. bir kısmı Kontakt etkili diye geçer. Kokusuz ilaçlar ise rezidüel etkili olarak anılırlar. Ani etki bir açıdan temas ettiği haşereyi daha süratli öldürürken, kalıcılığı yoktur veya daha düşüktür. Kokusuz ilaçlar daha yavaş çalışırlar, haşereler daha yavaş ölür, ancak daha uzun vadeli ve kalıcılığı, sıkıldığı ortamda çalışma süresi daha fazladır.

Mutlak Kokusuzluk istenen durumlarda, astım vb sağlık sorunları olan ortamlarda ise Jel Hamam Böceği İlaçları Kategorisine Bakmanız doğru olacaktır.

ev faresi, mouse, rat control haşere market

Sitemizde tarım ilaçları satılmamaktadır. Kokulu haşere ilaçları tarım ilacı değildir.

Haşere İlaçları ruhsatlarına ve dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı yönetmelik ve şartlarına bağlı olarak güvenlik şartlarını sağlayan ürünlerdir. Bu nitelikli ürünler, bakkallarda satılan 'tuz ruhu, çamaşır suyu' benzeri ürünlerle benzer niteliklere haizdirler ve aynı biçimde yaklaşmak gerekir.  Neticede bunlar bir biçimde zehirdirler, dolayısıyla İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. Ürünü yutmayınız, evcil hayvanların yutmasına izin vermeyiniz. Üzerinde güvenlik ve kullanma talimatlarını okuyunuz.

Kokulu Hamamböceği İlaçlarını üzerlerinde belirtilen miktarlarda su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz. (Temelde her 50 veya 100 ml ürün 5 Litre su ile çoğaltılarak kullanılır) Konsantre ürün olmaları sebebiyle böyle bir çoğaltma onların etkisini azaltmaz; bu şekilde kullanılmak üzere üretilmişlerdir. 

İlacı uygularken -mesela bir evde- hazırlanmış karışımı bir pompa vasitasıyla süpürgeliklerin duvarla veya zeminle birleştikleri aralıklara, kapı pervazlarının duvarla birleştikleri aralıklara, dolap, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi eşya ve dolapların altlarına ve arkalarına (ve tabi ev sizin, en iyi siz bilirsiniz) ve buradaki mantığa uygun diğer benzeri alt ve aralıklara uygulamaya çalışın. Ortaya ve havaya sıkarak böcek avlamaya çalışmayın. Hem evinizi gereksiz kirletmiş ve hemde sizin ilaca gereksiz maruz kalmanıza sebep olmuş olursunuz. Zaruri bir durum yok ise, iç mekanlarda kokusuz veya jel ilaçları kullanmanızı tavsiye ederiz. 

Unutulmaması gereken bir diğer husus ise şudur; Haşereler, Hamam Böcekleri kokudan dolayı ölmezler. İlaçların öldürücü olması içlerindeki haşereyi hedefleyen aktif madde sebebiyledir. Dolayısıyla 'ne kadar çok koku o kadar çok etkili ilaç' mantığı hatalıdır. Bu durum aslında google'da sıklıkla aradığınız 'Hamam böceği en etkili ilaç hangisi?', 'Hamam böceği hangi kokuyu sevmez?', 'Hamam böceği en etkili ilaç hangisi?' sorularınızında daha tam ve sağlıklı bir cevabının ne olduğunu görmeniz açısından faydalıdır.

 

İstanbul ve İlçelerinde Uzman Ziraat Mühendisleri Kontrolünde Profesyonel Ev Faresi-Fındık Faresi İlaçlama Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın

Haşere Market İstanbul İlaçlama ServisiHaşere Market İlaçlama Servisi TelefonHaşere Market İlaçlama Servisi Whatsapp

Uzman Tavsiyesi Kokulu Hamam Böceği İlaçları

Kokulu Hamamböceği İlaçları

697,50 TL

3.300,00 TL

712,50 TL

63,00 TL

120,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

712,50 TL

240,00 TL

157,50 TL

240,00 TL

382,50 TL

4.447,50 TL

75,00 TL

367,50 TL

195,00 TL

112,50 TL

120,00 TL

120,00 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et