Tüm Haşere İlaçlarında 1500.₺ Üzerine Ücretsiz Kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun!..

ÜRÜN FİLTRELE
259 Ürün Bulundu

Karasinekler İçin Kesin Çözüm

Evlerimizde Ve Benzeri Yaşam Alanlarımızda Karasinekler İçin Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri

karasinek ilaçları, fly pest control, haşeremarketSitemizde Karasinek İlaçları Kategorisinde Karasinek ilaçlaması için kullanılabilecek ürünleri tasnif ettik. Bunu yaparken teknik tasnif ve ayrımlar yerine uygulayıcının mekanın ve benzeri şartların gerektirdiği biçimde bir yol izlemeyi tercih ettik. Tavsiye niteliğinde Karasinek ilaçlarını Kokusuz Karasinek İlaçları | Kokulu Karasinek İlaçları | Toz Granül Karasinek İlaçları | Karasinek Mücadele Ürünleri | başlıkları altında topladık.

Kokusuz Karasinek İlaçları | Kokusuz sıvı konsantre Karasinek ilaçları sağlık ve güvenlik açısından kokulu ilaçlara nisbetle özellikle iç mekanlarda ilk tercih edilebilecek ürünlerdir. Genellikle kosantre formda ve su ile çoğaltılarak kullanılan ürünlerdir. Sıkıldıkları bölgelerde silinmedikleri sürece kalıcı koruyucu olarak çalışmaya devam etmeleri kokulu Karasinek ilaçlarına göre diğer bir ayırıcı özellikleridir. Açık ve Kapalı alanlarda Karasinek İlaçlaması için kullanılabilirler.  Kokusuz olarak tasnif ettiğimiz ürünler su bazlı olmaları sebebiyle ortamda haşere ilacı kokusu bulunmaz. Ancak türlü hassasiyetteki bünyeler açısından tamamen kokusuzdur anlamı çıkarmamalıyız. Genellikle ve bir çok kişi açısından kokusuz olarak nitelenebilecek bu ürünler bir kısım bünyeler tarafından hafif bir koku ile tanımlanabilir.

Kokulu Karasinek İlaçları | Bu tip ürünler solventlerine bağlı olarak muhtelif biçimde buharlaşan ve ortamda koku yapan ürünlerdir. Bu ürünlerin kokusuz ilaçlar gibi kalıcılık ve koruyuculukları pek yoktur. Ancak çalışma biçimleri itibarıyla Karasinek için ani etkilidirler. Kokusuz İlaçlar ise daha yavaş çalışmaktadırlar. Özellikle belediyeler, askeriyeler, siteler, geniş açık alanlarda karasinek mücadelesi yürütmesi gereken besi çiftlikleri gibi işletmeler için en çok tercih edilen uçkun haşere ürünleridir. Araç arkası ULV cihazları, Blowerler, Mistblowerler, Termal veya soğuk sisleme makinaları ile kullanılmaya uygun bir çok türü mevcuttur. Ergin Karasinek mücadelesinde açık arazilerde düzenli periyotlarla uygulanabilir.  Sağlık ve benzeri riski olan kişilerce özellikle kapalı iç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmez. 

Kokulu veya kokusuz sınıfta olsun Karasinek ilaçlarında 3 veya 2 aktifli kendinden karışım ilaçlar daha fonksiyonel ve başarılıdırlar, bu sebeple yoğun ve kronik haşere sorunu olan yerlerde bu tür ilaçları tercih etmenizi tavsiye ederiz. 

Toz Granül Karasinek İlaçları | Toz karasinek ilacı olarak tasnif edilen ürünler kokusuz ve kokulu ilaçlarda olduğu gibi çalışmakta olup, genel farkları toz formunda genel amaçlı haşere ilacı olmalarıdır. Özellikle çöplük, gübrelik vb doğrudan karasinek üreme alanlarında kalıcılıkları yüksek olduğu için su ile eritilerek püskürtme yoluyla kullanılabilir.

Granül Karasinek İlacı olarak belirtilen ürünler ise sadece karasineğe özel üretilen ve karasinekler için çalışan ürünlerdir. Bu ürünler karasineği çekici feromonlar, cezbedici aktif gıda ajanları ve çalışma mekanizması farklı karasinek öldürücü etken maddeleri sebebiyle karasinek mücadelesinde özel bir yere sahip ilaçlardır. 1-Su ile eritilerek püskürtme yoluyla yüzeylere uygulama 2-Su ile eritilip koyu mayi bir kıvamda hazırlanan solüsyonun yüzeylere veya karton plastik vb aparatlara fırça ile sürülmesi ile uygulama 3-Su ile eritilerek belli kaplar içinde çekici karasinek tuzakları hazırlama biçiminde uygulamaları mevcuttur. Bu ürünler maaliyetleri sebebiyle açık alan ilaçlamasında pek tercih edilmez. Ancak restaurantlar, besihaneler, tavuk çiftlikleri, bahçeli evler ve çevrelerinde hedefe yönelik kullanıldığında son derece başarılı ve sınırlı bir alanda kullanıldığı için ise maaliyeti düşük halde olmakta ve tercih edilmektedir. Ahır ve besihanelerde yapışkan yakalayıcı karasinek karton tuzakları üzerine de çekici olarak belli aralıklarla püskürtüldüğü görülmüştür.

Larvasit Karasinek İlaçları ise karasinek larva mücadelesinde kullanılmak için üretilmiş ve ergin karasinek mücadelesinde destekleyici ilaçlardır. Karasinekler çöplük, gübrelik, foseptik vb alanlarda larva yoluyla ürerler. Larvasit ürünler en basit biçimiyle karasineği larva halinde yani doğmadan öldürmeye yöneliktirler. 

Karasinek Mücadele Ürünleri | Bu bölümde EFK Karasinek Lambaları, bu yapışkan yakalayıcılı cihazlarda kullanılabilecek karton yapışkan tuzakları, karasinek yem ve tuzak kovalarını, hayvan barınaklarında kullanılan karasinek şerit bant yapışkan yakalayıcılarını, Ultraviole karasinek çekici lambaları ve cihazlarını bulabilirsiniz.

Son olarak bilinmesi gereken husus ise, Jel Haşere İlaçları hariç kokulu, kokusuz veya toz formu ilaçlar genellikle tüm haşereler için etkili genel amaçlı haşere ilaçlarıdır. Etken madde itibarıyla çok defa bir ürün tüm haşere türleri için çalışmaktadır. Ancak üretici firmalar etiketlerinde ürünle hedefledikleri haşereleri ve piyasa taleplerini dikkate alarak belli başlı haşereler için haşere resimlerini ve kullanım dozajlama bilgilerini vermekle yetinmektedirler. Tabi bazı ürünlerin sadece hedef haşereye yönelik olduğu ürünlerde vardır. Karasinek Granül İlaçları işte bu sınıftan ürünlerdir. Bu hususları dikkate alarak Haşeremarket olarak ürünlerin açıklamalarına tarafımızdan hangi haşereler için tavsiye edildiğine dair 'şu haşereler için tavsiye edilir.' başlığı ekledik. Dilerseniz tavsiyelerimiz doğrultusunda ilgili ürünü sipariş verip kullanabilirsiniz. Veya ürün resminden etiketine bakarak sizin bilginize göre bir ürün seçebilirsiniz.

karasinek ilaçlama tarifi, haşeremarketHaşere Market Olarak sitemizde 'tarım ilaçları' satılmamaktadır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı 'halk sağlığı' sınıfı ilaçlardan oluşmaktadır. Ev, İşyeri vb insan yaşam alanlarında tarım ilaçlarının kullanılması yönetmelikçe yasaklanmıştır. 

Haşere İlaçlarını kullanırken İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. İlaçların ve ilaçlama yaptığınız bölgelerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, Karasinek ilaçlarına mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz. 

Tüm ilaçlar için ürün üzerinde kullanım ve dozajlama ibareleri verilmiştir. Bunları okuyunuz ve bu ibarelere uyunuz. Haşere Market olarak bizim profesyonel uygulayıcı tavsiyemiz tüm Karasinek ilaçlarını uyguladıktan sonra uygulanan kapalı mekanı en az 2 saat kapalı tutup ardından açıp havalandırıp temizlik yaparak girmenizdir.

Özellikle çiftlik site benzeri büyük arazilerin ilaçlamasında alanın büyüklüğüne göre açık alan ilaçlaması için kullanılabilen araç arkası veya araç üstü ULV ilaçlama makinalarını kullanmak hem verimlilik ve hem de maaliyeti düşürmek açısından ilaçtan tasarruf imkanı sağlar. Belediyeler bu tip cihazlarla mahalle ve arazi ilaçlamaları yapmaktadırlar. Daha küçük açık alanlar için sırt tipi veya çekçek tipi pulverizatör veya ULV cihazları tercih edilebilir. Bu tip makine ve cihazları sitemizde bulabilirsiniz.

Restaurant, kafe ve gıda imalathaneleri gibi yerlerde UV Lambalı yapışkan tutuculu EFK sinek lambaları kullanılması yönetmelikçe zorunludur. Bu ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

Son bir husus olarak, Karasinek Mücadelesinde doğru ürünü doğru ve yeterli miktarda doğru bölgelere uyguladığınızdan emin olunuz. Haşere mücadelesinde en önemli husus ne kadar pahalı veya ucuz olduğuna bakmadan bir ürünü satın almak değil, onu doğru kullanmaktır.

İstanbul ve İlçelerinde Uzman Ziraat Mühendisleri Kontrolünde Profesyonel Karasinek İlaçlama Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın

Haşere Market İstanbul İlaçlama ServisiHaşere Market İlaçlama Servisi TelefonHaşere Market İlaçlama Servisi Whatsapp

Uzman Tavsiyesi Karasinek İlaçları

Karasinek İlaçları

112,50 TL

697,50 TL

3.990,00 TL

3.300,00 TL

630,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

- +

202,50 TL

712,50 TL

435,00 TL

1.087,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

3.150,00 TL

157,50 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et