Tüm Haşere İlaçlarında 1500.₺ Üzerine Ücretsiz Kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun!..

26 Ürün Bulundu

Jel İlaçlarla Hamamböcekleri İçin Kesin Çözüm

Ev, İşyeri Dükkan Benzeri Yaşam Alanlarımızda Jel Hamamböceği İlaçları Ve Kullanımıyla İlgili Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri

how to apply roach gel bait, hamamböceği jel ilaçlama tarifi haşere marketHamamböceği Jel ilaçları diğer form ilaçlara göre nisbeten yeni kuşak ürünlerdendir. Hamamböceği Jelleri bir tür Hamamböceği yemi olarak çalışır. İçeriklerinde hamamböceklerini çekici feromonlar, diğer benzeri çekici ajanlar ve cazip gıda katkıları bulunması sebebiyle hamamböcekleri için çok caziptirler. 

Jel hamamböceği ilaçlarını diğer sıvı veya toz form ilaçlara göre tercih etmemizin ilk sebebi sağlık ve zehirlenme riski açısından son derece güvenli olmalarıdır. Günün herhangi bir saatinde, mekanı terk etmeye gerek kalmadan, sonrasında temizlik gerektirmeden, kokusuz lekesiz hamamböceği ilaçlama imkanı sağlarlar. Sıvı ilaçlara göre avantajlarından biri ise şu şekildedir; hamamböcekleri duvar içlerinde, tuğla boşluklarında, yarık çatlak aralarında eşya ve gıda koyduğumuz  çekmece dolap vb alanlarda bulunabilirler. Bu bölgelerin bir kısmına sıvı ilaçları püskürterek ulaşabilsek bile bazı bölgelere sıvı ilaçlarla bizim ulaşma imkanımız olmayabilir. Özellikle elektrik aksamı bulunan buzdolabı motorları, prizler vb alanlara zaten sıvı sıkmak mümkün değildir. Hal böyle olunca, sıvı ilaçlarla yaptığımız hamamböceği ilaçlamasında yaptığımız uygulama eksik kalmış demektir. Ancak Jel Hamamböceği İlaçları bu açığımızı kapatabilirler. Zira jel damlalarını elektrik alanlarına, gıda veya tabak, eşya koyduğumuz dolap çekmece kenarlarına veya duvar yarık çatlakların iç kenarlarına uygulayabiliriz. Jel Ürünlerde çekici ajanlar bulunması sebebiyle bizim hamamböceklerine ilaçla ulaşmamıza gerek kalmaz. Damlatılan bir hamamböceği jel damlası, yaydığı çekici feromon ve ajanlar sebebiyle bölgedeki hamamböceklerini kendine çekecek ve gelen hamamböcekleri tarafından jel tüketilecektir. Hamamböceği jel ilaçlarının diğer bir avantajı ise 'domino etkisi' denilen bir çalışma mekanizmasına sahip olmasıdır. 

Hamamböceği Jellerinde Domino etkisi nedir?..
Hamamböceklerinin yapıları itibarıyla en sevdikleri gıdalar, birbirlerinin ölüleri ve dışkılarıdır. Bu durum gözlenerek üretilen jel formül yemler sayesinde, jel yemi yiyen böcek 12-18 saatlik bir süre içinde koloninin diğer üyelerinin bulunduğu bir yerde ölür. Kolonideki diğer böcekler ölen böceği veya bıraktığı dışkıları yerler ve hamamböceği öldürücü etken madde diğer böceklere geçerek onları da aynı şekilde öldürür. Bu böylece ortamdaki böceğin niteliğine göre 6-7 adım ilerleyebilir. Bu zincirleme hamamböceği ölümlerine domino etkisi denmektedir.
Domino etkisi sayesinde evinizde gizli alanlarda ve duvar içlerinde yuvalanmış hamamböceklerine ilaçlama yoluyla doğrudan ulaşmanıza gerek kalmadan tüm böcekleri tüketebilirsiniz.
Hamamböceği, kaloriferböceği jel yemleri ile sizin böcek avlamanız gerekmez. Hamamböceklerinin hareket güzergahlarına ve silinmeyecek yerlere bir nokta bırakınız ve ortalama bir damla ile 30-50 hamamböceğinin yok olduğunu görünüz.

Görüldüğü gibi Jel Hamamböceği İlaçlarının diğer sıvı ilaçlara nisbetle bir çok ilave avantajı vardır. Ancak unutulmamalıdır ki, her ilaç formunun kullanılabileceği ve kullanılamayacağı özel durumlar sözkonusudur. Mesela jel ilaçları dış alanlarda, tozlu ve kirli bölgelerde kullanamayız. Ev benzeri kapalı alanlarda, gıda ile doğrudan ilişkili imalat ve satış alanlarında kullanabiliriz. 

Haşere Market olarak Jel Hamamböceği İlaçları kategorisinde ilgili ürünleri sizler için tasnif ettik. Her ürünün açıklamasında ve ürün etiketinde kullanma talimatları vardır. Bu talimatlara dikkat ediniz. Ayrıca burada verdiğimiz genel bilgileri de uygulamada başarı için göz önünde bulundurunuz. Bunlar yıllardır sahada ilaçlama faaliyetlerinden edinilmiş tecrübe çıktılarıdır.

Aşağıdaki görsellerde Hamamböceği Jel İlaçlarının mutfak, banyo vb alanlarda hangi noktalara ne biçimde uygulanacağına dair bilgi edinebilirsiniz. Ev veya iş yerlerinin diğer bölgelerinde de aynı mantığı yürüterek jel damlaları bırakılacak hamamböceği hareketinin görüldüğü bölgeleri benzer biçimde ilaçlayınız.

how to apply roach gel bait, hamamböceği jel uygulama tarifi haşere marketHer ne kadar jel ilaçlar insan ve evcil hayvan sağlığı için en zararsız ürünler olsalar da, neticede bunlar bir biçimde zehirdirler, dolayısıyla İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. Ürünü yutmayınız, evcil hayvanların yutmasına izin vermeyiniz. Üzerinde güvenlik ve kullanma talimatlarını okuyunuz.

Hamamböceği Jel ilaçlamasında, uygulanacak yüzeylerin aşırı tozlu (depo, kömürlük vb) olmamasına dikkat edin. Jel damlalarının yaklaşık 0,1 gr (toplu iğne başı kadar) bırakılması gerekir. Jel ilaçların çalışma biçimi itibarıyla daha büyük damlalar veya silikon şerit gibi hat çekerek yapılacak uygulamalar daha çok iş görmeyecektir, sadece ürünü ziyan etmiş olursunuz. Eğer bir bölgede (mesela buzdolabı ve arkasında yada bir dolabın içinde) çok fazla hamamböceği yoğunluğu varsa yapılması gereken büyük bir damla bırakmak değil, o civara (mesela buzdolabı altına, arka duvarına ve yan duvarlarına) minik ama belli aralıklarla çok sayıda damla bırakmaktır.

Jel İlaçlarla böcek avlamaya çalışmayın. Henüz şimdi veya daha önceden hamamböceği gördüğünüz bölgelere jel damlalarını bırakın, jel çekici ajanlar sayesinde bölgedeki hamamböceklerini kendine çekecek ve berteraf edecektir.

Aşağıda Hamamböceği jel ilaçlarının nasıl uygulanabileceğine dair görsel bilgi materyalleri vardır. Bunlara bir göz atın.

 

 

 

İstanbul ve İlçelerinde Uzman Ziraat Mühendisleri Kontrolünde Profesyonel Hamamböceği İlaçlama Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın

Haşere Market İstanbul İlaçlama ServisiHaşere Market İlaçlama Servisi TelefonHaşere Market İlaçlama Servisi Whatsapp

Uzman Tavsiyesi Hamamböceği Jel İlaçlama Ürünleri

Jel Hamamböceği İlaçları

45,00 TL

105,00 TL

120,00 TL

382,50 TL

150,00 TL

60,00 TL

240,00 TL

142,50 TL

82,50 TL

- +

52,50 TL

52,50 TL

232,50 TL

48,00 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et