Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

ÜRÜN FİLTRELE
117 Ürün Bulundu
Tahtakuruları İçin Kesin Çözüm
Evlerimizde Ve Benzeri Yaşam Alanlarımızda Tahtakuruları İçin Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri
Tahtakurusu ilaçları nelerdir? Tahtakurusu ilacı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Tahtakuruları mücadelesi en zor haşerelerdendir. Bizleri ısırmaları ve kan emmeleri, alerji ve kaşıntıya sebep olmaları sebebiyle de haşere sorunları içinde pireler ile beraber en rahatsız edicilerdendir. Tahtakuruları yaşam biçimleri itibarıyla da mücadelesi ve ilaçlaması zor olan canlılardandır. Aşırı ürerler. Üremek için dişiler kan emerler. Evlerimizde tüm alanlarda barınabilselerde, özellikle bizlere yakın olan yatak odaları ve oturma alanlarında bulunur, yatak ve çevredeki diğer eşya aralıklarında, gözeneklerinde konuşlanırlar.

Sitemizde Tahtakurusu İlaçları Kategorisinde tahtakurusu ilaçlaması için kullanılabilecek ürünleri tasnif ettik. Bunu yaparken teknik tasnif ve ayrımlar yerine uygulayıcının mekanın ve benzeri şartların gerektirdiği biçimde bir yol izlemeyi tercih ettik. Tavsiye niteliğinde Tahtakurusu ilaçlarını Kokusuz Tahtakurusu İlaçları | Kokulu Tahtakurusu İlaçları | başlıkları altında topladık.

Kokusuz Tahtakurusu İlaçları | Kokusuz sıvı konsantre Tahtakurusu ilaçları sağlık ve güvenlik açısından diğerlerine nisbetle özellikle iç mekanlarda ilk tercih edilebilecek ürünlerdir. Genellikle kosantre formda ve su ile çoğaltılarak kullanılan ürünlerdir. Sıkıldıkları bölgelerde silinmedikleri sürece kalıcı koruyucu olarak çalışmaya devam etmeleri kokulu Tahtakurusu ilaçlarına göre diğer bir ayırıcı özellikleridir. Kokusuz olarak tasnif ettiğimiz ürünler su bazlı olmaları sebebiyle ortamda haşere ilacı kokusu bulunmaz. Ancak türlü hassasiyetteki bünyeler açısından tamamen kokusuzdur anlamı çıkarmamalıyız. Genellikle ve bir çok kişi açısından kokusuz olarak nitelenebilecek bu ürünler bir kısım bünyeler tarafından hafif bir koku ile tanımlanabilir.

Kokulu Tahtakurusu İlaçları | Bu tip ürünler solventlerine bağlı olarak muhtelif biçimde buharlaşan ve ortamda koku yapan ürünlerdir. Bu ürünlerin kokusuz ilaçlar gibi kalıcılık ve koruyuculukları pek yoktur. Ancak çalışma biçimleri itibarıyla Tahtakuruları için ani etkilidirler. Kokusuz İlaçlar ise daha yavaş çalışmaktadırlar. Sağlık ve benzeri riski olan kişilerce özellikle kapalı iç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmez.

Kokulu veya kokusuz sınıfta olsun Tahtakurusu ilaçlarında 3 veya 2 aktifli kendinden karışım ilaçları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Son olarak bilinmesi gereken husus ise, Jel Haşere İlaçları hariç kokulu, kokusuz veya toz formu ilaçlar genellikle tüm haşereler için etkili genel amaçlı haşere ilaçlarıdır. Etken madde itibarıyla çok defa bir ürün tüm haşere türleri için çalışmaktadır. Ancak üretici firmalar etiketlerinde ürünle hedefledikleri haşereleri ve piyasa taleplerini dikkate alarak belli başlı haşereler için haşere resimlerini ve kullanım dozajlama bilgilerini vermekle yetinmektedirler. Tabi bazı ürünlerin sadece hedef haşereye yönelik olduğu ürünlerde vardır. Bu hususları dikkate alarak Haşeremarket olarak ürünlerin açıklamalarına tarafımızdan hangi haşereler için tavsiye edildiğine dair 'şu haşereler için tavsiye edilir.' başlığı ekledik. Dilerseniz tavsiyelerimiz doğrultusunda ilgili ürünü sipariş verip kullanabilirsiniz. Veya ürün resminden etiketine bakarak sizin bilginize göre bir ürün seçebilirsiniz.

Tahtakurusu ilaçlarını kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Haşere Market Olarak sitemizde 'tarım ilaçları' satılmamaktadır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı 'halk sağlığı' sınıfı ilaçlardan oluşmaktadır. Ev, İşyeri vb insan yaşam alanlarında tarım ilaçlarının kullanılması yönetmelikçe yasaklanmıştır.

Tahtakurularının ilaçlama biçimi diğer haşerelere göre farklı olmalıdır. Tahtakurusu İlaçlamasında diğer bazı haşerelerde olduğu gibi oda veya mekan içinde yüzey ilaçlaması yapmaya gerek yoktur. Tahtakuruları yaşam biçimleri itibarıyla yatak veya koltuk kanepe gibi insanlara yakın bölgelerde, yatak ve eşyaların aralıklarında, birleşme noktalarındaki boşluklarda, yatak fitillerinde, mobilya aralık ve gözeneklerinde yuvalanırlar. Sağ taraftaki görselde basit bir oda içinde bulunan eşyalarda tahtakurularının nerelerde barındıkları ve nerelerin ilaçlanması gerektiğine dair bilgileri sizin için görselleştirdik. Görseli inceleyiniz ve bu mantıkla sizlerde kendi evinizde benzeri bölgelerde ilaçlama yapınız.

Haşere İlaçlarını kullanırken İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. İlaçların ve ilaçlama yaptığınız bölgelerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, Tahtakurusu ilaçlarına mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz.

Tüm ilaçlar için ürün üzerinde kullanım ve dozajlama ibareleri verilmiştir. Bunları okuyunuz ve bu ibarelere uyunuz. Haşere Market olarak bizim profesyonel uygulayıcı tavsiyemiz tüm Tahtakurusu ilaçlarını uyguladıktan sonra mekanı en az 2 saat kapalı tutup ardından açıp havalandırıp temizlik yaparak girmenizdir.

Toz ilaçlar eğer doğrudan toz halinde kullanılacaksa ürün doğrudan temas etmeyeceğiniz ve tozuşma ihtimali olmayacak yerlere uygulamanız doğru olacaktır. Toz Tahtakurusu ilaçları çok ince (pudra gibi) yapıda oldukları için tozuşarak havaya karışabilir ve soluyabilirsiniz. Buna dikkat ediniz. Aslında toz ilaçlar ev benzeri yerlerde basit Tahtakurusu sorunlarında kullanılmasına gerek olmayan ürünlerdir. Toz Tahtakurusu ilaçları toz halinde çok defa sıvı ilaç sıkılamayan elektrik aksam bölgelerinde, rogar ve kanallarda, bahçe, depo, sığınak, açık alanlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Böylesi ve benzeri özel durumların olmadığı yerlerde toz Tahtakurusu ilacı yerine diğer ürünlerden birini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Son bir husus olarak, Tahtakurusu Mücadelesinde doğru ürünü doğru ve yeterli miktarda doğru bölgelere uyguladığınızdan emin olunuz. Haşere mücadelesinde en önemli husus ne kadar pahalı veya ucuz olduğuna bakmadan bir ürünü satın almak değil, onu doğru kullanmaktır.

İstanbul ve ilçelerinde uzman ziraat mühendisleri kontrolünde profesyonel tahtakurusu ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşın.

Tahtakurusu İlaçları

202,50 TL

937,50 TL

3.150,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

382,50 TL

4.447,50 TL

547,50 TL

120,00 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et