Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

26 Ürün Bulundu

Ev Fareleri ve Fındık Fareleri İçin Kesin Çözüm

Ev, İşyeri Dükkan Benzeri Küçük Alanlarda Fındık Fareleri İçin Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri

ev faresi, mouse, rat control haşere marketEv faresi fındık faresi türleri diğe türlere nisbeten daha küçüktürler. Fındık farelerinin gıda alışkanlıklarıda genellikle döküntü ve çaba gerektirmeyen çabuk tüketebilecekleri yiyeceklerdir. Buna bağlı Olarak Haşere Market sitemizde Ev Faresi Zehirleri Kategorisinde bu fare türleri için kullanabileceğiniz fare yemi türlerini ve markaları sınıflandırmaya çalıştık. Bu tasnif, sahada ilaçlama tecrübemizle oluşmuştur ve tavsiye niteliğindedir. Ayrıca ürün açıklamalarında da diğer bazı ipuçlarını bulabilirsiniz.

Basit ev veya ofis, işyeri, dükkan benzeri bir alanda fındık faresi sorunumuz var ise, küçük ambalaj fare zehirleri (100 ila 500 gram arası ambalajlar) genellikle yeterli gelecektir. Ancak Sürekli ve kronik ev faresi sorunlarımız var ise veya alanda çok fazla fare olduğunu düşünüyorsak orta büyüklükte ambalajları (1 kg ila 5 kg arası) tercih etmemiz doğru olur. Böylece eksilen ve tüketilen fare zehirlerini tekrar takviye edebilir ve fare mücadelesinde süreklilik sağlayabiliriz.

Farelerin klanlar halinde yaşamaya meyilli olduklarını ve buna bağlı olarak bir alanda bir fare görülüyorsa kuvvetle muhtemel o civarda 5 ila 12 kadar farenin bulunabileceğini aklımızdan çıkarmayalım. Ancak ev fareleri için çok defa bir paket 100 gramlık ürünün ev ve benzeri alanlarda fare sorununu ortadan kaldırmaya yeterli olacağı da tecrübeyle sabittir.

Son olarak profesyonel fare zehirleri yapıları gereği doku zehirlenmesi yaptıkları için zehiri tüketip ölen fareleri bulmanız çok nadir bir durumdur. Aynı sebepten bulunan fare ölüsü genellikle koku yapmaz ve kurumuş, bir tür mumyalanmış biçimde olacaktır. Ancak bu durum kesin bir şart değildir. Bazen koku olabilmektedir.

ev faresi, mouse, rat control haşere marketİlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. Fare hareket güzergahlarına koyacağınız yemlerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar, dış alanlarda kuşlar vb) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, fare yemlerine mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz. Bir başka husus ise, yemleri doğrudan uygulamaktır. Fareyi çekmek için yanına çevresine peynir vb ilave gıdalar koymayınız. Profesyonel yemlerin kendi çekici ajanları ve gıda takviyeleri mevcuttur. Yani hem çevresine ilave gıda koymaya gerek yok ve hem de çevredeki gıdalar alternatif olacağı için yemlere olan eğilimi azaltabilmektedir. Son olarak yeteri miktarda yem koyduğunuzdan emin olun.

Ev, ofis, dükkan benzeri kapalı alanlarda fare zehirlerini, dolap altları, arkaları gibi fare hareketini ve fare dışkılarını gördüğünüz yerlere koyunuz. Eğer farenin tükettiği bir gıdayı gözlemlediyseniz, fare zehirlerini bu bölgelere de bırakabilirsiniz.

Tuvaletlerde klozetten çıkan fareler olabilmektedir. Bu genellikle apartmanlarda zemin katlarda karşılaşılan bir durumdur. Sebebi ise, zemin katların foseptike yakın olmasıdır. Bu gibi durumlarda tuvalet ve banyoda yemleme yapılmasının yanında klozete fare yemi atarak üzerine sifon çekiniz. Bunu bir kaç defa tekrarlayınız. Bunun için Film ambalajla kaplı olan pasta fare zehirlerini tercih ediniz. Pasta yemler film şaselerde olduğu için suya dayanıklıdırlar.

 

İstanbul ve İlçelerinde Uzman Ziraat Mühendisleri Kontrolünde Profesyonel Ev Faresi-Fındık Faresi İlaçlama Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın

Haşere Market İstanbul İlaçlama ServisiHaşere Market İlaçlama Servisi TelefonHaşere Market İlaçlama Servisi Whatsapp

Jel Kaloriferböceği İlaçları

45,00 TL

105,00 TL

120,00 TL

150,00 TL

60,00 TL

240,00 TL

142,50 TL

82,50 TL

- +

52,50 TL

52,50 TL

232,50 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et