Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

ÜRÜN FİLTRELE
200 Ürün Bulundu
Tüm Haşereler İçin Kesin Çözüm
Evlerimizde Ve Benzeri Yaşam Alanlarımızda Her Türlü Haşere İçin Yapılması Gerekenlere Dair Açık Bilgiler ve Çözüm Önerileri
Haşere ilaçları nelerdir? Haşere ilacı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Sitemizde Diğer Haşereler Kategorisinde Haşere ilaçlaması için kullanılabilecek ürünleri tasnif ettik. Bunu yaparken teknik tasnif ve ayrımlar yerine uygulayıcının mekanın ve benzeri şartların gerektirdiği biçimde bir yol izlemeyi tercih ettik. Tavsiye niteliğinde Genel Amaçlı Haşere ilaçlarını bahsi geçen haşereye uygulanabilirliğini göz önünde bulundurarak, Kene İlaçları | Çiyan İlaçları | Örümcek İlaçları | Ahşapkurdu İlaçları | Gümüşcün İlaçları | Güve İlaçları | Kırkayak İlaçları | Rutubet Böceği İlaçları | Yılan ve Kertenkele İlaçları | başlıkları altında topladık.

Kokusuz Genel Amaçlı Haşere İlaçları | Kokusuz sıvı konsantre Haşere ilaçları sağlık ve güvenlik açısından kokulu ilaçlara nisbetle özellikle iç mekanlarda ilk tercih edilebilecek ürünlerdir. Genellikle kosantre formda ve su ile çoğaltılarak kullanılan ürünlerdir. Sıkıldıkları bölgelerde silinmedikleri sürece kalıcı koruyucu olarak çalışmaya devam etmeleri kokulu Haşere ilaçlarına göre diğer bir ayırıcı özellikleridir. Açık ve Kapalı alanlarda Haşere İlaçlaması için kullanılabilirler. Kokusuz olarak tasnif ettiğimiz ürünler su bazlı olmaları sebebiyle ortamda haşere ilacı kokusu bulunmaz. Ancak türlü hassasiyetteki bünyeler açısından tamamen kokusuzdur anlamı çıkarmamalıyız. Genellikle ve bir çok kişi açısından kokusuz olarak nitelenebilecek bu ürünler bir kısım bünyeler tarafından hafif bir koku ile tanımlanabilir.

Kokulu Haşere İlaçları | Bu tip ürünler solventlerine bağlı olarak muhtelif biçimde buharlaşan ve ortamda koku yapan ürünlerdir. Bu ürünlerin kokusuz ilaçlar gibi kalıcılık ve koruyuculukları pek yoktur. Ancak çalışma biçimleri itibarıyla Haşere için ani etkilidirler. Kokusuz İlaçlar ise daha yavaş çalışmaktadırlar. Sağlık ve benzeri riski olan kişilerce özellikle kapalı iç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmez.

Kokulu veya kokusuz sınıfta olsun Haşere ilaçlarında 3 veya 2 aktifli kendinden karışım ilaçlar daha fonksiyonel ve başarılıdırlar, bu sebeple yoğun ve kronik haşere sorunu olan yerlerde bu tür ilaçları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Hangi haşere olursa olsun, haşere ilacı seçerken uygulama açısından ilk dikkat edilecek ayrım noktası, sorun olan haşere uçkun haşere türü müdür veya yürüyen haşere türü müdür sorusunun cevabıyla ilgilidir. Diğer husus ise sorun olan haşere bizim için açık alanda mı yoksa kapalı mekanda mı sorun teşkil etmektedir sorusunun cevabı olmalıdır. Mesela keneler, kırkayaklar vb haşereler temelde açık alanda sorun teşkil ederler. Ahşapkurdu, gümüşcün vb haşereler ise daha ziyade iç mekan haşereleridirler. Bu başlangıç tespitleri bize kokulu mu, kokusuz mu ilaç tercih etmemiz gerektiğini, genel amaçlı haşere ilaçları genellikle tüm haşereler için çalışıyor olsa da, ilaçlamanın ve uygulamanın biçiminin nasıl olacağını belirlemekte faydalı olacaktır. İlaçlamanın tek bir seferlik mi yoksa düzenli olarak tekrarlanması gereken periyodik ilaçlama mı olacağını da haşere hakkında bu gibi bilgiler belirleyecektir. Bu temel yaklaşımı belirledikten sonra 'Diğer Haşereler' Kategorisi altında bulunan Kene, Ahşapkurdu, Örümcek, Gümüşcün, Rutubetböceği, Güve, Yılan, Kertenkele, Kırkayak, Çiyan Alt Kategorisindeki bu haşerelere özel açıklamalarımıza bakarak çözüme götüren bir ilaçlama süreci yürütebilirsiniz.

Diğer haşereler ana kategorisi altındaki tüm haşereler yanında, bunlar arasında farklılık gösteren tek haşere türü Yılan ve Kertenkelelerdir. Bunlar basit birer ilaçlama meselesi olmaktan ziyade belli bir biçimde mücadeleyi gerektiren farklı tür canlılardır. Kendi kategori açıklamalarında >Yılan ve Kertenkele mücadelesine özel bilgileri paylaşmaktayız.

Son olarak bilinmesi gereken husus ise, Jel Haşere İlaçları hariç kokulu, kokusuz veya toz formu ilaçlar genellikle tüm haşereler için etkili genel amaçlı haşere ilaçlarıdır. Etken madde itibarıyla çok defa bir ürün tüm haşere türleri için çalışmaktadır. Ancak üretici firmalar etiketlerinde ürünle hedefledikleri haşereleri ve piyasa taleplerini dikkate alarak belli başlı haşereler için haşere resimlerini ve kullanım dozajlama bilgilerini vermekle yetinmektedirler. Tabi bazı ürünlerin sadece hedef haşereye yönelik olduğu ürünlerde vardır. Bu hususları dikkate alarak Haşeremarket olarak ürünlerin açıklamalarına tarafımızdan hangi haşereler için tavsiye edildiğine dair 'şu haşereler için tavsiye edilir.' başlığı ekledik. Dilerseniz tavsiyelerimiz doğrultusunda ilgili ürünü sipariş verip kullanabilirsiniz. Veya ürün resminden etiketine bakarak sizin bilginize göre bir ürün seçebilirsiniz.

Haşere ilaçlarını kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Haşere Market Olarak sitemizde 'tarım ilaçları' satılmamaktadır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı 'halk sağlığı' sınıfı ilaçlardan oluşmaktadır. Ev, İşyeri vb insan yaşam alanlarında tarım ilaçlarının kullanılması yönetmelikçe yasaklanmıştır.

Haşere İlaçlarını kullanırken İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. İlaçların ve ilaçlama yaptığınız bölgelerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, Haşere ilaçlarına mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz.

Tüm ilaçlar için ürün üzerinde kullanım ve dozajlama ibareleri verilmiştir. Bunları okuyunuz ve bu ibarelere uyunuz. Haşere Market olarak bizim profesyonel uygulayıcı tavsiyemiz tüm Haşere ilaçlarını uyguladıktan sonra uygulanan kapalı mekanı en az 2 saat kapalı tutup ardından açıp havalandırıp temizlik yaparak girmenizdir.

Özellikle çiftlik site benzeri büyük arazilerin ilaçlamasında alanın büyüklüğüne göre açık alan ilaçlaması için kullanılabilen araç arkası veya araç üstü ULV ilaçlama makinalarını kullanmak hem verimlilik ve hem de maaliyeti düşürmek açısından ilaçtan tasarruf imkanı sağlar. Belediyeler bu tip cihazlarla mahalle ve arazi ilaçlamaları yapmaktadırlar. Daha küçük açık alanlar için sırt tipi veya çekçek tipi pulverizatör veya ULV cihazları tercih edilebilir. Bu tip makine ve cihazları sitemizde bulabilirsiniz.

Son bir husus olarak, Haşere Mücadelesinde doğru ürünü doğru ve yeterli miktarda doğru bölgelere uyguladığınızdan emin olunuz. Haşere mücadelesinde en önemli husus ne kadar pahalı veya ucuz olduğuna bakmadan bir ürünü satın almak değil, onu doğru kullanmaktır.

İstanbul ve ilçelerinde uzman ziraat mühendisleri kontrolünde profesyonel genel haşere ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşın.

Diğer Haşereler

112,50 TL

697,50 TL

630,00 TL

202,50 TL

937,50 TL

3.150,00 TL

63,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

1.087,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

3.150,00 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et