Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

ÜRÜN FİLTRELE
186 Ürün Bulundu

Kalorifer Böceğine Kesin Çözüm İçin Tüm Kalorifer Böceği (Blatta Germanica) İlaçları Haşere Market'te.

Alman Hamam Böceği İlaci Fiyatları ve Çeşitleri | Evde kakalak böceği nasıl yok edilir? | Kalorifer böceklerine kesin çözüm nedir? | Mutfakta Kalorifer böceğini ne yok eder?

Ev, işyeri, gıda imalathaneleri gibi tüm yaşam alanlarımızda Kaloriferböcekleri için yapılması gerekenlere dair açık bilgiler ve çözüm önerileri.
Kaloriferböceği ilaçları nelerdir? Kaloriferböceği ilacı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Kalorifer Böceği ismiyle müstakil bir tür yoktur. Genellikle Alman Hamamböceği (Blatta Germanica) isimli türe ülkemizde verilen isimdir. Temelde hamamböceği türü olsa da, yaygınlığı ve ülkemizde en çok karşılaşılan sorun olduğu için Kaloriferböceklerini ayrı bir başlık altında tasnif etmeyi uygun bulduk.

Kakalak ilacı nedir? | Bayer Kalorifer Böceği Ilacı | Kalorifer böceğine en etkili ilaç hangisi? | Kakalak böceği nasıl yok edilir?Sitemizde Kaloriferböceği İlaçları Kategorisinde kaloriferböceği ilaçlaması için kullanılabilecek ürünleri tasnif ettik. Bunu yaparken teknik tasnif ve ayrımlar yerine uygulayıcının mekanın ve benzeri şartların gerektirdiği biçimde bir yol izlemeyi tercih ettik. Tavsiye niteliğinde kaloriferböceği ilaçlarını Kokusuz Kaloriferböceği İlaçları | Kokulu Kaloriferböceği İlaçları | Toz Kaloriferböceği İlaçları | Jel Kaloriferböceği İlaçları | Kaloriferböceği Mücadele Ürünleri | başlıkları altında topladık.

Jel Kaloriferböceği İlaçları | Bu ürünler bir şırınga içinde ve kullanıma hazır formdadır. Ev, Gıda işletmesi Ofis benzeri tüm yaşam alanlarında kullanılabilecek zehirle temas veya zehirlenme riski en düşük ürünlerdir. Özellikle küçük çocuklu evlerde, astım ve kronik akciğer, deri vb alerjik bünyeli insanların yaşam alanlarında, evcil hayvanların bulunduğu bölgelerde ilk tercih edilmesi gereken ürünler Jel Kaloriferböceği İlaçlarıdır. Jel böcek ilaçlarını Kalorifer böceğine özel ilaçlama tekniği ile nasıl kullanacağınızı öğrenmek isterseniz 'Kaloriferböceği jel ilacı nasıl kullanılır?' başlıklı yardım makalemizden destek alabilirsiniz.

Kokusuz Kaloriferböceği İlaçları | Kokusuz sıvı konsantre Kaloriferböceği ilaçları sağlık ve güvenlik açısından ikinci ürünlerdir. Genellikle kosantre formda ve su ile çoğaltılarak kullanılan ürünlerdir. Sıkıldıkları bölgelerde silinmedikleri sürece kalıcı koruyucu olarak çalışmaya devam etmeleri kokulu kaloriferböceği ilaçlarına göre diğer bir ayırıcı özellikleridir. Kokusuz olarak tasnif ettiğimiz ürünler su bazlı olmaları sebebiyle ortamda haşere ilacı kokusu bulunmaz. Ancak türlü hassasiyetteki bünyeler açısından tamamen kokusuzdur anlamı çıkarmamalıyız. Genellikle ve bir çok kişi açısından kokusuz olarak nitelenebilecek bu ürünler bir kısım bünyeler tarafından hafif bir koku ile tanımlanabilir. Kokusuz böcek ilaçlama konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, 'Evde Kokusuz Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?' başlıklı yardım makalemize başvurabilirsiniz.

Kokulu Kaloriferböceği İlaçları | Bu tip ürünler solventlerine bağlı olarak muhtelif biçimde buharlaşan ve ortamda koku yapan ürünlerdir. Bu ürünlerin kokusuz ilaçlar gibi kalıcılık ve koruyuculukları pek yoktur. Ancak çalışma biçimleri itibarıyla kaloriferböcekleri için ani etkilidirler. Kokusuz İlaçlar ise daha yavaş çalışmaktadırlar. Sağlık ve benzeri riski olan kişilerce kullanılması tavsiye edilmez. Kokulu, kokusuz, jel böcek ilaçları arasındaki farklar ve etki biçimleri için daha fazla bilgi isterseniz 'En etkili böcek ilacı hangisidir?' başlıklı yazımıza başvurabilirsiniz.

Toz Kaloriferböceği İlaçları | Bu ürünler ya doğrudan toz halinde uygulanabilen veya su ile eritilerek pompa ile püskürtülerek uygulanabilen biçimdedirler. Silinmedikleri sürece kalıcılık koruyuculukları en yüksek ürünlerdir.

Son olarak bilinmesi gereken husus ise, Jel Haşere İlaçları hariç kokulu, kokusuz veya toz formu ilaçlar genellikle tüm haşereler için etkili genel amaçlı haşere ilaçlarıdır. Etken madde itibarıyla çok defa bir ürün tüm haşere türleri için çalışmaktadır. Ancak üretici firmalar etiketlerinde ürünle hedefledikleri haşereleri ve piyasa taleplerini dikkate alarak belli başlı haşereler için haşere resimlerini ve kullanım dozajlama bilgilerini vermekle yetinmektedirler. Tabi bazı ürünlerin sadece hedef haşereye yönelik olduğu ürünlerde vardır. Bu hususları dikkate alarak Haşeremarket olarak ürünlerin açıklamalarına tarafımızdan hangi haşereler için tavsiye edildiğine dair 'şu haşereler için tavsiye edilir.' başlığı ekledik. Dilerseniz tavsiyelerimiz doğrultusunda ilgili ürünü sipariş verip kullanabilirsiniz. Veya ürün resminden etiketine bakarak sizin bilginize göre bir ürün seçebilirsiniz.

Kaloriferböceği ilaçlarını kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Haşere Market Olarak sitemizde 'tarım ilaçları' satılmamaktadır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı 'halk sağlığı' sınıfı ilaçlardan oluşmaktadır. Ev, İşyeri vb insan yaşam alanlarında tarım ilaçlarının kullanılması yönetmelikçe yasaklanmıştır.

Evde hamam böceklerine çözüm | Alman Hamam Böceği İlaçlama | Evde çıkan Alman hamamböceği nasıl yok edilir?Haşere İlaçlarını kullanırken İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. İlaçların ve ilaçlama yaptığınız bölgelerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, hamamböceği ilaçlarına mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz.

Jel Kaloriferböceği İlaçları sağlık ve zehirlenme riski açısından diğerlerine göre neredeyse yok denecek kadar az risklidir. Sıvı ilaçlarla doğrudan temastan kaçınınız. Yüz veya el gibi vücut bölgelerinize temas sözkonusuysa bol sabunlu suyla yıkayınız. Hassas ciltlerde özellikle yüze temasta hafif yanma ve kaşıntı yapabilmektedir. Bu durum yıkanmasına rağmen hemen geçmemekle beraber bir müddet sonra geçmektedir.

Tüm ilaçlar için ürün üzerinde kullanım ve dozajlama ibareleri verilmiştir. Bunları okuyunuz ve bu ibarelere uyunuz. Haşere Market olarak bizim profesyonel uygulayıcı tavsiyemiz jel ilaçlar hariç tüm kaloriferböceği ilaçlarını uyguladıktan sonra mekanı en az 2 saat kapalı tutup ardından açıp havalandırıp temizlik yaparak girmenizdir. Jel Hamamböceği İlaçları için bu gibi tedbirlere gerek yoktur. Evde ve günün herhangi bir saatinde jel ilaçlama yapabilirsiniz.

Toz ilaçlar eğer doğrudan toz halinde kullanılacaksa ürün doğrudan temas etmeyeceğiniz ve tozuşma ihtimali olmayacak yerlere uygulamanız doğru olacaktır. Toz kaloriferböceği ilaçları çok ince (pudra gibi) yapıda oldukları için tozuşarak havaya karışabilir ve soluyabilirsiniz. Buna dikkat ediniz. Aslında toz ilaçlar ev benzeri yerlerde basit kaloriferböceği sorunlarında kullanılmasına gerek olmayan ürünlerdir. Toz kaloriferböceği ilaçları toz halinde çok defa, yağlı gıda imal edilen alanlarda, buharlaşan yağın kaplayarak tabaka oluşturduğu buzdolabı ve makine motor aksamlarında, sıvı ilaç sıkılamayan elektrik aksam bölgelerinde, rogar ve kanallarda kullanılabilecek ürünlerdir. Böylesi ve benzeri özel durumların olmadığı yerlerde toz kaloriferböceği ilacı yerine diğer ürünlerden birini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Son bir husus olarak, Kaloriferböceği Mücadelesinde doğru ürünü doğru ve yeterli miktarda doğru bölgelere uyguladığınızdan emin olunuz. Haşere mücadelesinde en önemli husus ne kadar pahalı veya ucuz olduğuna bakmadan bir ürünü satın almak değil, onu doğru kullanmaktır.

İstanbul ve ilçelerinde uzman ziraat mühendisleri kontrolünde profesyonel kaloriferböceği ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşın.
Uzman Tavsiyesi Kaloriferböceği İlaçları

Kaloriferböceği İlaçları

112,50 TL

697,50 TL

45,00 TL

3.300,00 TL

630,00 TL

202,50 TL

937,50 TL

3.150,00 TL

63,00 TL

202,50 TL

712,50 TL

1.087,50 TL

712,50 TL

3.150,00 TL

240,00 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et