Tüm Haşere İlaçlarında 1500₺ Üzerine Ücretsiz kargo | Stoktan Aynı Gün Kargoya Verilir | Haşere İlaçlarında %30'a Varan İndirimler | Sipariş Verin Haşerelerden Kurtulun! | Böcek İlacı, Fare Zehiri, Haşere İlacı İnternetten Veya Mağazadan Alınır, Ama Mutlaka Haşere Market'ten Alınır!.. | Haşere Market; Haşere Mücadele Uzmanı. | 25 Yıllık Malzeme ve Saha Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. |

ÜRÜN FİLTRELE
82 Ürün Bulundu

Tarla Fareleri İçin En Etkili Profesyonel Fare Zehiri Çeşitleri & Fiyatları & Markaları Haşere Market'te

Tarla Faresi Zehiri Nedir? | Tarla Faresi Mücadelesi Nasıl Olmalıdır? | En Etkili Tarla Faresi Zehiri Hangisidir? | Sera ve Tarlalarda Fare Mücadelesi Nasıl Yapılır?

Tarla Fareleri İçin Hangi Tür Fare Zehirlerini Tercih Etmeliyiz?

bayer tarla faresi zehiri | bayer rodilon tarla faresi yemiTarla Fareleri ve Ağaç Fareleri yaşam biçimleri itibarıyla bitkisel gıdalara daha meyyaldirler. Buna bağlı Olarak Haşere Market sitemizde Tarla Faresi Zehirleri Kategorisinde bu fare türleri için kullanabileceğiniz fare yemi türlerini ve markaları sınıflandırmaya çalıştık. Bu tasnif, sahada ilaçlama tecrübemizle oluşmuştur ve tavsiye niteliğindedir. Ayrıca ürün açıklamalarında da diğer bazı ipuçlarını bulabilirsiniz.

Basit ev veya ofis, işyeri, dükkan benzeri bir alanda Tarla faresi sorunumuz var ise, küçük ambalaj fare zehirleri (100 ila 500 gram arası ambalajlar) genellikle yeterli gelecektir. Ancak Sürekli ve kronik Tarla faresi sorunlarımız var ise veya alanda çok fazla fare olduğunu düşünüyorsak orta büyüklükte ambalajları (1 kg ila 5 kg arası) tercih etmemiz doğru olur. Böylece eksilen ve tüketilen fare zehirlerini tekrar takviye edebilir ve fare mücadelesinde süreklilik sağlayabiliriz.

Farelerin klanlar halinde yaşamaya meyilli olduklarını ve buna bağlı olarak bir alanda bir fare görülüyorsa kuvvetle muhtemel o civarda 5 ila 12 kadar farenin bulunabileceğini aklımızdan çıkarmayalım. Ancak Tarla fareleri için çok defa bir paket 100 gramlık ürünün ev ve benzeri alanlarda fare sorununu ortadan kaldırmaya yeterli olacağı da tecrübeyle sabittir.

Son olarak profesyonel fare zehirleri yapıları gereği doku zehirlenmesi yaptıkları için zehiri tüketip ölen fareleri bulmanız çok nadir bir durumdur. Aynı sebepten bulunan fare ölüsü genellikle koku yapmaz ve kurumuş, bir tür mumyalanmış biçimde olacaktır. Ancak bu durum kesin bir şart değildir. Bazen koku olabilmektedir.

Tarla ve Çatı Faresi İlaçlamasında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlk dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. Fare hareket güzergahlarına koyacağınız yemlerin çocuklar ve hedef dışı canlılar (kedi köpek vb evcil hayvanlar, dış alanlarda kuşlar vb) erişiminden uzak olduğundan emin olunuz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus, fare yemlerine mümkün olduğu kadar temastan kaçınmaktır. Bunun için plastik eldiven kullanabilirsiniz. Bir başka husus ise, yemleri doğrudan uygulamaktır. Fareyi çekmek için yanına çevresine peynir vb ilave gıdalar koymayınız. Profesyonel yemlerin kendi çekici ajanları ve gıda takviyeleri mevcuttur. Yani hem çevresine ilave gıda koymaya gerek yok ve hem de çevredeki gıdalar alternatif olacağı için yemlere olan eğilimi azaltabilmektedir. Son olarak yeteri miktarda yem koyduğunuzdan emin olun.

Ev, ofis, dükkan benzeri kapalı alanlarda fare zehirlerini, dolap altları, arkaları gibi fare hareketini ve fare dışkılarını gördüğünüz yerlere koyunuz. Eğer farenin tükettiği bir gıdayı gözlemlediyseniz, fare zehirlerini bu bölgelere de bırakabilirsiniz.

Tarla Fareleri şehir hayatında pek bulunmaz. Ancak Şehrin muhtelif sebeplerle genişlemesi sebebiyle, özellikle sanayi siteleri, tarımsal alanlar vb bölgelerde, gıda depoları civarlarında bulunabilmektedirler. Benzer biçimde Ağaç Fareleri bir biçimde şehir hayatına adapte olmuş ve ismi 'Çatı Faresi'ne dönüşmüş olarak ev ve yaşam alanlarımız civarında bulunabilmektedirler.

Sanayi siteleri gibi büyük alanlarda çevrel risk sebebiyle Tarla Faresi sorunu sürekli ve kronik olabilmektedir. Bu ve benzeri alanlarda ortamdaki fareleri yemleyerek tüketebilsek bile çevreden tekrar gelebileceklerini unutmamak gerekir. Bunun için büyük ambalaj fare zehirlerini tercih etmek ve eksilen noktalarda fare yemlerini ara ara takviye etmek en doğru yol olacaktır. Özellikle açık alanlarda fabrika benzeri alanların bahçelerinde fare yemlerini yağmur vb çevre şartlarından korumak, hedef dışı canlılar olarak kedi, köpek, kuş, tavuk vb canlıların ulaşmasını engellemek ve konulan yemlerin nerelerde olduğunu ve tüketilip tüketilmediğini takip edebilmek için Fare Yem İstasyonları içine takarak kullanmak daha doğru olacaktır. Fare Yem İstasyonlarını Fare Mücadele Ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz.

100'lerce Fare Zehiri | Mum Blok Fare Yemleri | Pasta Fare Yemleri | Pelet Fare Yemleri | Kapanlar | Yapışkanlar | Tuzaklar | 100'lerce Fare İlaçlama Ekipmanları | Tüm Markalar | Ürün Kullanım Bilgileri
İstanbul ve ilçelerinde, uzman ziraat mühendisleri kontrolünde profesyonel tarla ve çatı faresi ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşın.

Tarla Faresi Zehirleri

3.592,50 TL

3.600,00 TL

1.910,00 TL

1.417,50 TL

57,00 TL

728,50 TL

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et